مقالات

بلاگر ها از چه نوع دکوراسیونی برای محتوای خود استفاده می کنند؟

بلاگر دکوراسیون اینستاگرام

می توانید با دکوراسیون خانه فضای زندگی خود را کاربردی و زیبا کنید. شما باید دکوراسیون داخلی موردعلاقه خود را پیدا کنید تا بتوانید سبک شخصی خود را کشف کنید. با الهام گرفتن از بلاگر دکوراسیون اینستاگرام، می توانید دکوراسیون محبوب خود را پیدا کنید. ما در این مقاله دکوراسیون مورد علاقه چند بلاگر دکوراسیون اینستاگرام معروف را بررسی می کنیم و در پایان به چند نکته درمورد اینکه چگونه می توانید مانند بلاگر های اینستاگرام خانه خود را تزئین کنید، اشاره می کنیم.

بلاگر دکوراسیون اینستاگرام

  1. دکوراسیون ماکسیمالیست

زینا شاه Zeena Shah یک بلاگر دکوراسیون اینستاگرام ماکسیمالیست است.  او با اینکه دوست دارد یک مینیمالیست باشد، ولی از سبک داخلی ماکسیمالیست بیشتر لذت می برد. ماکسیمالیسم نوعی سبک جسور در دکوراسیون داخلی است که از هزاران ترکیب رنگ و الگو برای دکور و چیدمان اتاق پذیرایی استفاده می کند.

او با صنایع دستی هندی که بخشی از میراث او هستند، خانه خود را تزئین می کند. همچنین طرفدار پر و پا قرص وسایل تزئینی مراکشی و اسکاندیناوی است و بیشتر از فضا های رنگی لذت می برد. زینا شاه معتقد است که مردم وقت زیادی را در خانه خود می گذرانند؛ بنابراین لازم است که آن را با وسایلی پر کنند که باعث شادی آن ها می شود.

بلاگر دکوراسیون اینستاگرام

  1. دکوراسیون ویکتوریایی

اشلی کین Ashley Kane به شدت تحت تاثیر طراحی اروپایی و ویکتوریایی است. دکوراسیون ویکتوریایی یک سبک تزئینی و مجلل است که نشان دهنده تجمل دوران ویکتوریاست. این سبک تاریخی که از معماری گوتیک و قرون وسطایی الهام گرفته است، حاوی وسایل مجلل، کاغذ دیواری طرحدار، گلدان، تابلو، مبلمان سلطنتی و … است. رنگ های تیره تری مانند شرابی، قرمز یاقوتی، آبی، سرمه ای و قهوه ای تیره در این نوع دکوراسیون نقش مهمی دارند.

 این بلاگر دکوراسیون اینستاگرام یک خانه قدیمی با کف های چوبی سخت، سقف های بلند و مبلمان کلاسیک را بیش از هر چیزی می پسندد. سبک داخلی او جذاب، راحت و صمیمی است. او کلکسیونی از گلدان های قدیمی دارد و از آن ها به وفور در طراحی داخلی خود استفاده می کند. اشلی کین معتقد است که مهم ترین عامل در دکوراسیون داخلی چیزی است که شما را خوشحال می کند. شما باید چیزی را بخرید که آن را دوست دارید و بیش از هر کسی از آن لذت می برید.

دکوراسیون مینیمالیست و اسکاندیناوی

  1. دکوراسیون مینیمالیست و اسکاندیناوی

خانه کاترین اورامر Cathrine Urhammer پنجره های بزرگ و منظره های همیشه سبز دارد و با سبک مینیمالیسم و اسکاندیناوی آرامشی همیشگی در خانه او برقرار است. در این سبک کاربردی بودن وسایل بسیار اهمیت دارد. در سبک مینمالیسم و اسکاندیناوی رنگ های لطیف و پاستلی کاربرد بسیاری دارند، نور یک عنصر کلیدی است، عناصر طبیعی مانند مبلمان چوبی و گیاهان آپارتمانی اهمیت زیادی دارد و از فضا به طور بهینه ای استفاده می شود.

کاترین اورامر دوست دارد در طراحی خانه خود از رنگ های خنثی و گیاهان آپارتمانی استفاده کند. این بلاگر دکوراسیون اینستاگرام از وسایل خانگی الهام گرفته از فرهنگ ژاپن نیز استفاده می کند که با طراحی مینیمالیست خانه اش همخوانی زیادی دارد. او به نورپردازی در دکوراسیون داخلی بسیار اهمیت می دهد.

دکوراسیون مدرن

  1. دکوراسیون مدرن

لوییزا فرس Luisa Ferss به سبک داخلی مدرن و مینیمال علاقه دارد. سبک داخلی مدرن نوعی طراحی داخلی است که در آن خطوط صاف، مینیمالیسم، نور طبیعی و مبلمان تک رنگ اهمیت زیادی دارند. در این سبک رنگ های خنثی مانند سفید، کرم، بژ، خاکستری، مشکی و … استفاده می شود.

لوییزا فرس رنگ های خنثی مانند خاکستری، سفید و مشکی را دوست دارد و عاشق عناصر سبک مدرن و صنعتی است. این بلاگر دکوراسیون اینستاگرام معتقد است که خانه شما باید بازتابی از شخصیت شما باشد. اگر درمورد رنگ دیوار یا کاغذ دیواری مطمئن نیستید، سعی کنید که به دنبال سبک شخصی خودتان باشید. اگر از مد روز و دیگران تقلید کنید، بعد از مدتی پشیمان خواهید شد.

دکوراسیون مدیترانه ای

  1. دکوراسیون مدیترانه ای

تیلور آن Taylor Anne به سبک دکوراسیون مدیترانه ای علاقه دارد. سبک مدیترانه ای سبکی پر جنب و جوش است که در آن وسایل مجلل، رنگ های غنی، اثاثیه ظریف، به حداکثر رساندن نور طبیعی، کف کاشی یا چوب سخت، استفاده از مواد طبیعی مانند چوب و حصیر، رنگ های سبز و آبی و زرد و … نقش مهمی دارند.

تیلور آن در خانه ای کوچک در نزدیکی ساحل زندگی می کند و سبک زندگی اش به شدت تحت تاثیر اقیانوس و قرار گرفتن در زیر نور خورشید است. او به دکوراسیون داخلی مدیترانه ای و رنگ های طبیعی علاقه دارد و اکثر قطعات خانه اش قدیمی و عتیقه هستند. این بلاگر دکوراسیون اینستاگرام عقیده دارد که زیبا ترین خانه ها آن هایی هستند که همه چیز در آن سر جای خودش باشد. او توصیه می کند که خانه خود را با قطعاتی که واقعا دوستشان دارید، دنج و دلپذیر کنید.

دکوراسیون اینستاگرام

چگونه می توانید از دکوراسیون بلاگر های اینستاگرام الهام بگیرید؟

  1. بلاگر و سبک موردعلاقه خود را پیدا کنید

در این مرحله نیاز دارید کمی تحقیق کنید. با جستجوی بلاگر ها و سبک طراحی داخلی آن ها شروع کنید. ما در این مقاله چند مورد را معرفی کردیم.

  1. بودجه خود را در نظر بگیرید

بودجه در طراحی داخلی خیلی مهم است. برای کاهش هزینه ها می توانید چیدمان مبلمان در دکوراسیون داخلی را تغییر دهید، از حراجی ها خرید کنید، کار هایی مانند رنگ آمیزی را خودتان انجام دهید و …

  1. به نورپردازی توجه کنید

راز تصاویر خوب اینستاگرام نورپردازی خوب است. نور طبیعی یک گزینه مهم است؛ اما می توانید با چند لامپ و چراغ فضای خود را زیبا تر کنید.

  1. از لوازم جانبی استفاده کنید

جزئیات کوچک در تصاویر اینستاگرام نقش مهمی دارند. شما می توانید از انواع گیاهان آپارتمانی، وسایل تزئینی، عکس، تابلو، مجلات، کتاب، شمع، گلدان، آینه، ساعت، میز عسلی، مجسمه و … استفاده کنید.

جمع بندی

برای اینکه دکوراسیون خانه خود را شبیه بلاگر های اینستاگرام کنید، به تحقیق بیشتری نیاز دارید. شما باید به این فکر کنید که به چه سبکی بیش از همه علاقه دارید و برای رسیدن به آن سبک دکوراسیون داخلی باید چه کار هایی انجام دهید. ما در این مقاله چند بلاگر دکوراسیون اینستاگرام و دکوراسیون موردعلاقه آن ها را معرفی کردیم و به چند نکته برای شبیه شدن دکوراسیون خانه تان به خانه بلاگر های اینستاگرام اشاره کردیم.

شما می توانید برای زیباتر کردن فضای خانه خود انواع وسایل سرویس چوب مانند انواع مبل، میز تلویزیون و … را با قیمتی منصفانه از فروشگاه چوبکده ایرانیان خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *