مقالات

بهترین رنگ بندی مبلمان چستر برای منزل

مبل چستر یکی از برگزیده ترین مبلمان در دکوراسیون داخلی ترک به شمار می آید. از آنجایی که مبل های وارداتی قیمت تمام شده زیادی را به شما تحمبل می کنند. این روزها تولید کنندگان داخلی در بازار مبل یافت آباد و چهار دانگه این مهم را برای شما فراهم آورده اند که از صرف هزینه های پنهان در امان باشید.

با تولید مبل چستر در تولیدی های مبل ایران قیمت تمام شده این محصول بسیار مقرون به صرفه تر از گذشته برای شما تخمین زده می شود. کیفیت و متریال استفاده شده برای ساخت این قبیل مبلمان با گذشته هیچ تفاوتی پیدا نکرده است.

به دلیل شرایط ساخت مبل های چستر این گونه مبلمان باید در عین حال که ظرافت خود را حفظ می کنند از استحکام بالایی برخوردار باشند تا کشش پارچه سبب آسیب رسانده به مبل نشود. با تمام این تفاسیر برای چیدمان و انتخاب تم های رنگی مبل چستر باید به نکات مهم و بسیار کلیدی توجه شود.

در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا هرآن چیزی که پیرامون ایده ال ترین رنگ بندی برای چیدمان مبل چستر نیاز است را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. اگر تمایل دارید از یک مبل راحتی شیک و لوکس به سبک دکوراسیون های مدرن برای ایده پردازی در دکوراسیون داخلی منزل خود استفاده کنید به شما توصیه می کنیم با ما همراه باشید.

جنس مبل چستر از چیست؟

مبل چستر بسیار با دوام است، زیرا در پرسه ساخت عموماً از پارچه های که بسیار مستحکم و با دوام است بهره می گیرند. این قبیل مبل ها عموماً از پارچه های چرمی که خود به دو دسته چرم مصنوعی و چرم طبیعی دسته بندی می شوند در مرحله اول استفاده می شوند.

مبل چستر مصنوعی قیمت تمام شده کمتری را به نسبت مبل های چستر با چرم اصل به خود اختصاص داده اند. چرم های مصنوعی عمر مفید کمتری به نسبت چرم های طبیعی دارند، اما بسیار مقرون به صرفه تر  هستند و خرید آن برای افراد عادی نیز میسر است.

مبل چستر با چرم طبیعی همان طور که می دانید بسیار مرغوبیت بالایی دارد و عموماً برای دکوراسیون های لاکچری و لوکس از این قبیل مبلمان استفاده می شود. مبل های چرمی نیاز به مراقبت ویژه دارد و از واکس های مخصوص در این راستا برای زیبایی و ماندگاری بیشتر مبلمان استفاده می شود.

مبل های چستر برای ایده پردازی های کلاسیک مورد استفاده قرار داده می شود. ایده پردازی های که با چوب طبیعی و چرم طبیعی طرحی می شود بهترین گزینه برای مبل های چستر است که این مهم را به انجام می رساند.

پارچه دیگری که برای مبل های چستر در پرسه ساخت مورد استفاده قرار می گیرد پارچه مخمل ضخیم است. این گونه پارچه های تقریباً پرزهای بلند دارند و بسیار مقاوم هستند و در پرسه ساخت هیچ آسیبی به این پارچه وارد نمی شود. تم های رنگی این قبیل مبلمان بسیار گسترده است و شما برای انتخاب شرایط بسیار زیادی را در اختیار دارید.

هنر لمسه دوزی بر روی مبل چستر

مبل چستر از هنر لمسه دوزی بر روی پارچه بهره گرفته است. این هنر به فنی گفته می شود که دکمه های الماسی شکل با پایه های مخفی بر روی مبل نصب می شود. در طی پرسه ساخت با فرایند مخصوص بر روی پارچه مبل در انتهای ساخت نصب می شود. لمسه دوزی کردن مبل مزیت های بسیاری دارید که در ادامه به برخی از این مزایا اشاره خواهیم داشت.

مبل چستر مبلی است که از گل میخ ها و دکمه های الماسی شکل بهره می گیرد و در شب از درخشش و زیبایی منحصر به فردی این قبیل مبلمان بهره می گیرند.

مبل های چستری که با دکمه های هم رنگ با پارچه مبل طراحی می شوند بسیار ایده مناسبی برای کسانی که به ایده پردازی های ساده علاقه مند هستند گزینه انتخابی مناسبی به شمار می آید.

در نهایت اگر بخواهیم به مزیت ساخت این قبیل مبل ها اشاره ای داشته باشیم به دوخت های لوزی لوزی ساده و بدون دکمه این قبیل مبلمان می توانیم اشاره ای داشته باشیم که برای ایده پردازی های فضاهای رسمی بسیار گزینه انتخابی ایده الی است.

مبل های راحتی که برای اتاق نشیمن استفاده می شود بهتر است به سبک چستر انتخاب شود، زیرا از نرمی و راحتی بسیار زیادی این قبیل مبلمان برخوردار هستند.

رنگ های خنثی و ایده ای رنگی با مبل چستر

مبل چستر اگر انتخاب شما برای دکوراسیون کردن فضای داخلی منزل است راهکارهای بسیاری در پیش رو دارید. تم های رنگی را اگر قدری بهتر بشناسید فرایند ایده پردازی دکوراسیون های داخلی برای شما ساده تر صورت می گیرد.

رنگ های خنثی را در ابتدا بشناسید تا در ادامه ایده پردازی با این قبیل رنگ ها را به شما آموزش دهیم. رنگ سفید، طوسی، مشکی و قهوه ای تیره در رده بندی رنگ های خنثی قرار دارند و به راحتی با هر تم رنگی ترکیب می شوند. زمانی که شما قصد دارید یک ایده پردازی رنگی در فضای داخلی منزل خود داشته باشید بهتر است به هارمونی رنگ توجه داشته باشید.

شما به راحتی می توانید رنگ زمینه مبلمان خود را با تم رنگی طوسی انتخاب کنید و سپس با استفاده از کوسن های رنگی به رنگ آمیزی دکوراسیون داخلی منزل خود بپردازید. از سوی دیگر شما می توانید دو مبل تک نفره را با تم رنگ شاد و متضاد از هم انتخاب کنید و سایر مبلمان را رنگ مشکی یا سفید مد نظر قرار دهید تا ایده پردازی شما زیبا تر به تصویر کشیده شود.

مبل چستر تک رنگ

مبل چستر تک رنگ را چگونه در دکوراسیون داخلی منزل مورد استفاده قرار دهیم؟ برای رسیدن به یک ایده پردازی مدرن به شما توصیه می کنیم از مبل های چستر تک رنگ بهره بگیرید. با شناخت رنگ های خنثی کار ایده پردازی برای شما ساده تر دنبال می شود. تم ها رنگی مختلف را به راحتی می توانید با مبل های که زمینه خنثی دارند ترکیب کنید.

شما می توانید از یک کاناپه دو نفره با تم رنگی شاد برای اتاق نشیمن خود برای روبروی میز تلویزیون استفاده کنید. سپس با استفاده از دو مبل تک نفره مشکی فضای اطراف این مبل تک رنگ را دیزاین کنید. مبل های چستر به دلیل زیبایی طرح بسیار متمایز تر از سایر مبل ها خود را به نمایش می گذارند.

برای این مهم به شما توصیه می کنیم تمام مبل ها را با یک تم رنگی استفاده کنید. ایده پردازی با تم های رنگی متنوع و استفاده از مبل های که رنگارنگ هستند ایده پردازی در فضای داخلی منزل شما را زیبا تر به نمایش می گذارد.

مبل چستر و تم رنگی مناسب برای فضاهای رسمی

مبل چستر را شما می توانید علاوه بر دکوراسیون های مدرن فضای داخلی منزل خود در دکوراسیون های لوکس محیط کار خود مورد استفاده قرار دهید. برای این مهم نیاز است شما به هارمونی رنگی که در فضای داخلی محیط کار شما حاکم است قدری توجه داشته باشید.

برای ایده پردازی در فضاهای کاری رسمی شما توصیه می کنیم از تم های رنگی خنثی و به صورت هماهنگ با رعایت کردن هارمونی رنگ یکسان بهره بگیرید. به شکل که اگر می خواهید ایده پردازی کلاسیک داشته باشید و فضای کاری شما با میز چوبی راش با تم رنگی قهوه ای دیزاین شده است بهتر است مبل چستر شما نیز با پارچه های چرمی طراحی و ساخته شده باشند.

از سوی دیگر اگر از میز کاری که رنگ شاد تری مثل رنگ سفید یا عسلی به خود اختصاص داده است در محیط کار خود استفاده می کنید بهتر است از مبل چستر مشکی، طوسی، سفید و یا قهوه ای روشن به صورت یک دست بدون استفاده از هیچ تم رنگی استفاده کنید.

رنگ مشکی را می توانید با وسایل دکوری طلایی ترکیب کنید و زیبا ترین نوع تصویر سازی لاکچری را در فضای کار خود به نمایش بگذارید. شما به راحتی می توانید مبل های چستر مشکی سفید را با یک میز کار مشکی ترکیب کنید و از این ایده پردازی خود لذت ببرید.

نکات پایانی پیرامون مبل چستر

مبل چستر یکی از برگزیده ترین مبل های دکوراسیون مدرن به شمار می آید. این امر به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد که تمایل دارید از چه تم رنگی برای دکوراسیون داخلی منزل یا محیط کار خود استفاده کنید. شاید شما به یک ایده پردازی ساده علاقه مند باشید و تم رنگی سفید ایده ال شما باشد و یا اینکه هدف شما یک دکوراسیون رنگی باشد که نیاز است از مبلی با زمینه طوسی و کوسن ها و پاف های چلو مبلی رنگی استفاده کنید.

شما می توانید مبل های راحتی خود را با صندلی های میز ناهار خوری خود ست کنید و هر دو را به یک سبک با استفاده از مبل چستر دیزاین کنید. همچنین به جای استفاده از میزهای شیشه ای و چوبی می توانید از میزهای مدرنی که به سبک لمسه دوزی ایده پردازی شده است برای دکوراسیون داخلی منزل خود استفاده کنید.

امید است مطالب ارائه شده پیرامون دکوراسیون داخلی و ایده پردازی با مبلمان چستر شما عزیزان را یاری رسانده باشد. در پایان اگر شما هم ایده و نظری دارید می توانید با دوستان خود به اشتراک بگذارید و به زیبا تر شدن فضای داخلی منزل دوستان خود کمک کرده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *