مقالات

راهنمای خرید مبل ال از زبان کارشناسان چوبکده

خرید مبل ال به دلیل تنوع بسیار زیادی که این محصول به خود اختصاص داده است قطع به یقین شما را با مشکل در انتخاب در زمان خرید مواجه می کند. اگر قصد دارید یک مبل ال متمایز نسبت به سایر دوستان و آشنایتان متناسب با فضای داخلی منزل و سبکی که از آن پیروی می کنید در منزل در اختیار بگیرید به شما توصیه می کنیم با ما همراه باشید. مبل ال انتخابی ایده ال برای اتاق های نشیمن کوچک و زاویه دار به شمار می آید. اگر وجود یک ستون در اتاق نشیمن یا یک فضای پرت سبب شده است جایگذاری وسایل برای شما کار دشواری شود با استفاده از مبل ال می توانید نقش یک پارتیشن را برای جدا سازی بین دو فضا اعمال کنید و به ایده ال ترین دیزاین داخلی دست پیدا کنید. متخصصین بخش تولید چوبکده ایرانیان سعی بر آن دارند تا متمایز ترین مشاوره ها و راهنمایی ها را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهند تا از این پس بتوانید انتخاب ایده ال را از آن خود کنید. اگر می خواهید با یک انتخاب اشتباه سردرگم و ناراحت نشوید به شما توصیه می کنیم تا پایان با ما همراه باشید.

مبل ال لاکچری

نکاتی که برای خرید مبل ال باید مد نظر قرار داده شود چیست؟

وقتی صحبت از مبل ال به میان می آید یعنی شما باید یک مبل راحتی متمایز نسبت به مبلمان راحتی را به منزل دعوت کنید تا اعضای خانواده شما یک استراحت روزانه مؤثر را تجربه کنند. از همین رو در زمان خرید به شما پیشنهاد می کنیم به جنس کلاف، فوم نشیمن و پارچه روکش مبل به دقت توجه کنید. این پارامترها سبب می شوند شما از یک مبل ال تا سالیان سال بدون اینکه دچار آسیب دیدگی بشود نهایت استفاده را ببرید و از دست به جیب شدن برای خرید در امان بمانید.

مبل ال باکسدار

کلاف مبلمان ال

اگر می خواهید یک مبل مستحکم و قوی داشته باشید به شما توصیه می کنیم از قیمت بالای مبل ال خیلی هراس نداشته باشید زیرا این امر نشان از کیفیت متریال استفاده شده در پرسه ساخت دارد. به کار گیری کلاف مبلمان با کیفیت عموماً با چوب سفید و چوب راش گرجستان دنبال می شود. این جنس چوب به د لیل رشد در مناطق شرجی و سبک آب و هوای خاصی که دارد بسیار مقاوم و با کیفیت است. از همین رو برای کلاف مبل های ال که کارایی بیشتری را طلب می کند از این دو چوب استفاده می شود. البته که چوب روس هم قابلیت استفاده را دارد و بسته به قیمت تمام شده محصول گاها از آن نیز استفاده می شود.

فوم نشیمن

مبل های راحتی نسبت به مبل های کلاسیک و سلطنتی بیشتر استفاده می شوند. این نشستن و برخاستن مداوم اگر با یک فوم مرغوب دنبال نشود بدون شک فرم اولیه مبل شما را با مشکل روبرو می کند. فوم و اسفنج به کار گرفته شده برای آماده سازی مبل های تخت خواب شو و مبل های ال باید مقاومت بالاتری داشته باشد زیرا با فشار دادن روی آن برای نشستن و یا حتی یک چرت روزانه ممکن است به سرعت فرم اولیه خود را از دست بدهد. فوم های که برای مبل های ال استفاده می شود عموماً از نوع سرد است یعنی خاصیت ارتجاعی خوبی دارد و به محض بلند شدن شما از روی مبل به فرم اولیه خود برمی گردد. این امر نشان از کیفیت بالای فوم به کار گرفته شده برای مبل ال است. راحتی، خاصیت ارتجاعی بالا و عدم تغییر شکل مبل در طی گذر زمان تنها بخشی از مزیت های این محصول متمایز به شمار می آید. استفاده از فوم یا اسفنج سی کیلویی یا سی و پنج کیلویی از مرسوم ترین کارهای است که برای آماده سازی مبلمان ال مد نظر قرار داده می شود.

مبل ال کاژو 3

استر رویه مبل ال

زمانی که حرف استر رویه مبل راحتی، استیل و یا سلطنتی به میان می آید دقیقاً زمان نظر دهی شما است. شما بر اساس سلیقه و نیازمندی خود متناسب با هارمونی رنگی که در فضای داخلی منزل از آن پیروی می کنید می توانید از استر رویه متناسبی بهره بگیرید. این استر می تواند یک پارچه چرمی یا نخی و یا حتی مخمل باشد. بسته به نوع کارایی مبل شما و پر کاربرد بودن یا کم مصرف بودن آن می توانید جنس استر رویه آن را انتخاب کنید. اگر استفاده از مبل در طی یک شبانه روز بارها اتفاق می افتد و مبل شما در مرکز اتاق نشیمن قرار دارد به شما توصیه می کنیم از پارچه های ضخیم تر یاری بگیرید. البته سبک ایده پردازی شما هم به جنس استر رویه مبل منوط می شود. اگر فضا قرار است خیلی لوکس و زیبا به تصویر کشیده شود به شما توصیه می کنیم از استرهای چرمی برای ایده پردازی مبل خود حتماً استفاده کنید زیرا مبل های مخملی برای ایده پردازی های سلطنتی عموماً توصیه می شود. استر های چرمی خود نیز به دو دسته مصنوعی و طبیعی دسته بندی می شوند اگر مبل های شما قرار است برای اتاق پذیرایی مورد استفاده قرار بگیرد به شما توصیه می کنیم از استر رویه چرم طبیعی یاری بگیرید. به جنس و رنگ پارچه برای نظافت کردن مبل ال خود هم بهتر است توجه داشته باشید.

مبل ال کاژو

مبل ال تخت خواب شو

مبل های ال خود را می توانید به سبک تخت خواب شو خریداری کنید تا با یک تیر دونشان را به هدف بزنید. دنیای مدرن امروز می طلبد تا دکوراسیون متفاوتی را نسبت به گذشته به رخ بکشید از همین رو برای کسانی که فضای کافی برای ایده پردازی با مبلمان و سرویس خواب های متنوع ندارند استفاده از مبل های ال تخت خواب شو انتخابی ایده ال محسوب می شود. اگر برای پذیرایی از مهمان خود اتاق خواب مهمان در اختیار ندارید اصلاً نگران نباشید با خرید مبل ال تخت خواب شو می توانید در کسری از زمان مبل ال خود را به مبل تخت خواب شو تبدیل کنید تا بستری مناسب و ایده ال برای استراحت مهمان های شما مهیا شود.

مبل ال ترک

مبل های ال به دو دسته وارداتی و تولید داخل دسته بندی می شود. قاعدتاً مبلی که به صورت وارداتی از کشور دیگری به داخل کشور وارد می شود و به شما عرضه می شود قیمت تمام شده بیشتری را نسبت به مبل های تولید داخلی به شما تحمیل می کند. از همین رو به شما توصیه می کنیم متناسب با بودجه ای که در اختیار دارید دست به انتخاب بزنید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید خرید مبل ال ترک با تم های رنگی جذاب و سبک های طراحی کاملاً مشابه با نازل ترین قیمت ها در تولیدی های چهار دانگه چوبکده ایرانیان دنبال می شود تا شما در زمان خرید مبل ال به سبک ایده پردازی های کشور ترکیه خیلی هزینه زیادی را متحمل نشوید. کیفیت مبل های که در داخل کشور تولید می شود و از این سبک طراحی الگو می گیرند در بسیاری موارد بیشتر است و تنها به دلیل هزینه های ایاب و ذهاب و کمرگ است که رنج قیمتی بیشتری برای محصول در نظر گرفته می شود.

 مبل ارزان خریداری نکنید

اینکه مبلی ارزان تر نسبت به سایر مبل ها است و این رقم بسیار قابل توجه است پر واضح است که از متریال با کیفیتی در پرسه ساخت آن استفاده نشده است. از همین رو به شما توصیه می کنیم کیفیت را فدای قیمت ارزان نکنید و خود را از بابت خرید مبل ال متضرر نکنید. به شما توصیه می کنیم به جای خرید یک مبل ال بزرگ یک محصول سایز کوچک با تعداد صندلی های محدود تر را در لیست خرید خود قرار دهید اما از یک مبل با کیفیت بهره بگیرید. از سوی دیگر به شما پیشنهاد می کنیم به فروشگاه آنلاین چوبکده ایرانیان نیز سری بزنید تا از تخفیف های فصلی این سایت برگزیده در راستای یک خرید با کیفیت و متمایز بهره بگیرید. خرید مبل ال همراه با میز پذیرایی پاف مانند مشابه مبل هم در گران تر تخمین زدن قیمت مبل تأثیر گذار است.

 کلام آخر پیرامون خرید مبل ال

همان طور که در طی مقاله پیش رو مطالعه کردید خرید مبل ال با کیفیت به پارامترهای بسیار متعددی بستگی دارد. در قدم اول می توانیم به متریال ساخت مبل اشاره داشته باشیم که شامل استر، چوب و سبک طراحی مبل می شود. در قدم دوم می توانیم به قیمت متریال استفاده شده اشاره کنیم که هر چقدر متریال با کیفیت تری به کار گرفته شود قیمت محصول هم به طبع افزایش پیدا می کند. امر دیگر مساحتی است که برای انتخاب مبل خود مد نظر قرار دارید. خرید مبل ال بزرگ برای خانه ویلایی قاعدتاً هزینه بیشتری را نسبت به مبلی که برای یک آپارتمانی خریداری می شود به شما تحمیل می کند. مبل های باکس دار یا مبل های ال تخت خواب شو چون روند ساخت متفاوت تری را در برمی‌گیرند رنج قیمتی متمایز تری را از آن خود می کنند. امید است مطالب ارائه شده در راستای خرید اصولی یک مبل ال استاندارد مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد و از این پس شما هم بتوانید با هوش و درایت محصول مد نظر خود را به خانه مهمان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *