مقالات

با رنگ دکوراسیون سال 2023 فضای خانه خود را تغییر دهید

رنگ دکوراسیون سال 2023

هیچ چیز مانند رنگ ها قدرت تغییر دکوراسیون منزل را ندارند. شما می توانید با توجه به دکوراسیون منزل خود، نورپردازی اتاق یا دیگر حالت ها، یک رنگ را برای دکوراسیون خانه خود انتخاب کنید. اگر نمی دانید که برای دکوراسیون منزل خود باید چه رنگ هایی را انتخاب کنید، ما در این مقاله به طور کامل درمورد رنگ دکوراسیون سال 2023 توضیح داده ایم. برخی از بهترین متخصصان طراحی داخلی در انتخاب این رنگ ها دخالت داشته اند و هر کسی می تواند از این رنگ ها در دکوراسیون و رنگ سال مبلمان منزل خود استفاده کند.

 1. لیمویی (Citrus)

رنگ دکوراسیون سال 2023

رنگ لیمویی به نوعی سبز زرد است و هیجان را به فضای اتاق شما اضافه می کند. وقتی این رنگ در یک منطقه خاص از دیوار استفاده می شود، هر رنگی در کنار آن می تواند قرار بگیرد؛ حتی رنگ بژ.

 1. قهوه ای مایل به قرمز (Rust)

رنگ دکوراسیون سال 2023-2

این رنگ در سال 2022 نیز یکی از رنگ های تاثیرگذار بود. این رنگ نسبت به دیگر رنگ های قرمز زنانگی کمتری دارد و بیشتر به رنگ خاکی نزدیک است تا قرمز. شما می توانید در هنگام چیدمان مبلمان خود، این رنگ را با رنگ های سبز و زرد ترکیب کنید.

 1. رنگ آبی پالادیانی (Palladian Blue)

رنگ دکوراسیون سال 2023

آبی پالادیانی بنجامین مور جذاب ترین رنگ دکوراسیون سال 2023 است که می توانید در هنگام انتخاب مبلمان آن را در نظر بگیرید. این رنگ نه آبی است و نه سبز و ترکیبی از هر دو رنگ است. این رنگ یکی از رنگ هایی است که قابلیت تبدیل شدن به پرطرفدار ترین رنگ سال را دارد.

 1. رنگ رژگونه ملایم (Soft Blush)

رنگ دکوراسیون سال 2023

ترکیب رنگ صورتی با رنگ های مختلف یکی از مهم ترین روند ها در طراحی داخلی جدید است که در سال های اخیر شاهدش هستیم. رژگونه ملایم در کنار سرخابی، آبی و رنگ های خنثی روشن استفاده می شود.

 1. رنگ سفید خاکستری (Eider White)

رنگ دکوراسیون سال 2023

رنگ سفید خاکستری شروین ویلیام یکی از رنگ هایی است که اغلب در رنگ آمیزی دیوار ها و کابینت آشپزخانه استفاده می شود. این رنگ نه تنها گرم تر از رنگ سفید است، بلکه تضاد ظریفی با رنگ سفید دارد.

 1. رنگ آبی خاکستری (Gentleman’s Gray)

رنگ آبی خاکستری (Gentleman's Gray)

رنگ آبی خاکستری بنجامین مور یکی از رنگ های ترند شده امسال است که ترکیبی از آبی و سبز و سیاه است. این رنگ دکوراسیون سال 2023 یکی از بهترین رنگ ها برای افزودن جذابیت و عمق به دکوراسیون داخلی منزل است.

 1. رنگ آلویی (Plum)

رنگ آلویی (Plum)

رنگ آلویی یک نوع رنگ ارغوانی یا بنفش مایل قرمز است که از رنگ آلو سیاه الهام گرفته است. رنگ آلویی در حال تبدیل شدن به یکی از رنگ های خنثی محبوب است. شما می توانید در هنگام انتخاب رنگ مبلمان از رنگ های غنی تری برای ترکیب با این رنگ خنثی کمک بگیرید تا ظاهر اتاق شما گرم، دنج و لوکس شود.

 1. آبی اولترامارین (Ultramarine Blue)

آبی اولترامارین (Ultramarine Blue)

آبی اولترامارین یکی از رنگ هایی است که از سنگ لاجورد به دست می آید و یکی از شناخته شده ترین طیف های رنگ آبی است. آبی اولترامارین احتمالا پرطرفدار ترین رنگ دکوراسیون سال 2023 خواهد بود. این رنگ فضای اتاق شما را روشن و دلپذیر می کند.

 1. خاکستری آبی ( Rainier Gray)

خاکستری آبی ( Rainier Gray)

نام این رنگ الهام گرفته از کوه رینیر است که به دلیل یخ های فراوانش مشهور است. این رنگ همرنگ یخ های آن کوه است و ترکیبی از خاکستری و سایه های آبی است. این رنگ یکی از رنگ های آسمان ابری نیز هست و حس آرامش را در فضای خانه شما ایجاد می کند.

 1. رنگ سبز آبی (Glidden’s Vining Ivy)

رنگ سبز آبی (Glidden's Vining Ivy)

رنگ سبز آبی یکی از رنگ های سبزی است که کاملا بین سبز و آبی قرار دارد و جسورانه ترین رنگ دکوراسیون سال 2023 است. این رنگ حس دریا را به شما منتقل می کند و در دکوراسیون کلاسیک و برای کسانی که سلیقه سنتی تری دارند، بیشتر استفاده می شود.

 1. رژگونه تمشکی (Raspberry Blush)

رژگونه تمشکی (Raspberry Blush)

این رنگ، اصلی ترین رنگ دکوراسیون سال 2023 است که شرکت رنگ بنجامین مور آن را انتخاب کرده است. درواقع این رنگ ترکیبی از نارنجی و قرمز است و یک رنگ پرجنب و جوش است که شادی را به خانه شما می آورد. رژگونه تمشکی نوعی صورتی پر رنگ هم به حساب می آید و می توانید آن را به طرق مختلف در دکوراسیون خود استفاده کنید.

 1. سفید (blank canvas)

سفید (blank canvas)

رنگ دکوراسیون سال 2023 که شرکت رنگ بهر آن را تعیین کرده است، سفید است. این نوع رنگ سفید با طیف گسترده ای از رنگ ها مانند رنگ های خنثی، خاکی و پاستلی ست می شود و جذابیت دکوراسیون شما را دو چندان می کند. اگر از رنگ مشکی، سبز یا آبی کبالتی در کنار این رنگ استفاده کنید، آن را برجسته تر کرده اید.

 1. رژگونه مایل به بژ (Redend Point)

رژگونه مایل به بژ (Redend Point)

این رنگ دکوراسیون سال 2023 را شرکت رنگ شروین ویلیامز انتخاب کرده است. ته رنگ ظریف صورتی حس خانه را به شما می دهد. این رنگ را در کنار منسوجات طبیعی و رنگ های چوبی، خاکی و سفالی استفاده کنید.

 1. هلویی (Peach)

هلویی (Peach)

هلویی برای رنگ دیوار بسیار جذاب است و فضای داخلی اتاق شما را روشن می کند. برای تکمیل رنگ هلویی، می توانید از مبلمان سبز و طلایی بهره ببرید و مبلمان دکوراسیون داخلی خانه خود را زیبا تر کنید.

شما می توانید در میان رنگ های دکوراسیون سال 2023 هر رنگی را که دوست دارید انتخاب کنید. اگر قصد دارید دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید و آن را مطابق با رنگ سال چیدمان کنید، سری به سایت چوبکده بزنید. تنوع رنگ انواع مبلمان در این سایت، دست شما را در هنگام انتخاب باز می کند.

جمع بندی

شرکت های رنگ سازی و کارشناسان طراحی داخلی در هر پاییز رنگ هایی را انتخاب می کنند که رنگ دکوراسیون سال بعد را مشخص می کند. رنگ های سال 2022 بیشتر حول محور سایه های سبز و طبیعی بودند؛ رنگ دکوراسیون سال 2023 شامل رنگ های متفاوتی می شود. ما در این مقاله 14 رنگ را معرفی کردیم که تبدیل به رنگ های سال شده اند و می توانید در دکوراسیون منزل خود از این رنگ ها استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *