مقالات

چگونه با خرید یک مبل چندین چیدمان دکور در منزل داشته باشیم؟

اگر خانه شما کوچک است و مبل ها می توانند فضای زیادی را اشغال کنند، نگران نباشید. شما می توانید با انتخاب مبل ال فضای زیادی را در اتاق پذیرایی ایجاد کنید و به بهترین شکل ممکن چیدمان مبل در پذیرایی را انجام دهید. همچنین می توانید با خریدن مبلمان ال هر چند وقت یک بار به راحتی چیدمان و دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید. ما در این مقاله به نحوه چیدمان مبلمان در منزل می پردازیم و به شما کمک می کنیم بهترین مبل را برای خانه خود بخرید.

چند ترفند ساده در چیدمان مبلمان در منزل

نحوه چیدمان مبلمان در منزل

اتاق پذیرایی و نشیمن مرکز خانه شماست و اولین جایی است که مهمانان در هنگام ورود می بینند و بیشترین وقت خود را در آن می گذرانند. با آشنایی با نحوه چیدمان مبلمان در منزل می توانید مهمانان خود را تحت تاثیر قرار دهید و ارتباط خود را با آنان آسان تر کنید. با اجرای چند ترفند ساده می توانید چیدمان مبلمان در منزل را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

  1. تقارن را در محیط رعایت کنید

داشتن تقارن در چیدمان خانه شما به شما این امکان را می دهد که با این نحوه چیدمان مبلمان در منزل، تعادل را در اتاق نشیمن خود ایجاد کنید. شما باید دو مبل همسان را روبروی یکدیگر قرار دهید و اگر در بین دو مبل شومینه یا چیز دیگری دارید، مبل های خود را در اطراف آن قرار دهید تا حس تقارن ایجاد شود.

  1. تصمیم بگیرید که مرکز چیدمان شما کدام وسیله است

خیلی از افراد چیدمان مبل ال در برابر تلویزیون را ترجیح می دهند و این نحوه چیدمان مبلمان در منزل را می پسندند. بعضی از افراد هم دوست دارند که مرکز چیدمان آن ها مبلمان باشد. این نوع مرکز چیدمان برای کسانی است که مهمان های زیادی دارند و دوست دارند وقت بیشتری را با آن ها بگذرانند.

  1. فضای اتاق پذیرایی خود را در نظر بگیرید

در فضایی که ممکن است دو صندلی راحتی و یک میز قرار بگیرند، می توانید به راحتی با چیدمان مبل ال شکل در منزل به جای دو نفر، سه یا چهار نفر بنشینند. داشتن مبلمان کوچک تر ظاهر فضا را ساده تر می کند و خانه شما را آراسته تر نشان می دهد. همچنین می توانید از فرش برای یکپارچه کردن تمام مبلمان خود استفاده کنید. تمام قطعات کلیدی مبلمان باید روی فرش قرار بگیرند یا اطراف فرش باشند.

برخلاف تصور رایج، قرار دادن تمام مبل ها در برابر دیوار بهترین نحوه چیدمان مبلمان در منزل نیست. این نحوه چیدمان فضای خالی زیادی در وسط اتاق ایجاد می کند و گوشه های خالی اتاق را برجسته می کند. در عوض باید مبلمان را به سمت مرکز قرار دهید تا خالی بودن فضای اتاق شما را اذیت نکند.

نکاتی درمورد خرید مبل ال

نحوه چیدمان مبلمان در منزل-2

مبل های ال شکل مبل های مناسب خانه های کوچک هستند و می خواهند فضای خانه شان بزرگ به نظر برسد، بهترین انتخاب است. مبل های ال شکل فضای زیادی را در نحوه چیدمان مبلمان در منزل شما ایجاد می کند و گزینه خوبی برای اتاق نشیمن با هر شکل و اندازه ای هستند. در هنگام خرید این نوع از مبلمان به چند نکته توجه کنید:

  • مبل ال در فضا های کوچک: با خرید مبل های ال شکل فضای اتاق نشیمن کوچک را بزرگ جلوه دهید. زیباالبته باید سایر وسایل اتاق را به حداقل برسانید و مبلمان را در کانون توجه بگذارید. اگر هم می خواهید وسایل دیگری مانند بوفه و میز در اتاق خود داشته باشید، یک مبل سه نفره می تواند برای شما مناسب باشد.
  • تعداد صندلی های مبل ال شکل: یکی دیگر از نکاتی که باید در نحوه چیدمان مبلمان در منزل در نظر بگیرید، تعداد صندلی های مبل است. اگر تعداد افراد خانواده شما زیاد است و مهمان های زیادی هم دارید، یک مبل ال می تواند انتخاب خوبی باشد. چیدمان ال شکل فضای کمتری را اشغال می کند و با چند صندلی در کنار آن می توانید از مهمانان زیادی پذیرایی کنید.
  • مکان قرار دادن مبل ال شکل: هنگام قرار دادن مبل ال شکل در اتاق نشیمن، سعی کنید مبل ها را جلوی در ها قرار ندهید و ابعاد استاندار مبل ال را در نظر بگیرید. می توانید مبل خود را روبروی دیوار قرار دهید یا آن را به وسط اتاق منتقل کنید تا به تلویزیون نزدیک تر باشد.

معرفی محصول مبل ال لاکچری چوبکده

مبل ال لاکچری چوبکده

اگر فضای اتاق شما کوچک است و مهمانان زیادی دارید، باید از مبل های ال شکل استفاده کنید. این مبل ها به راحتی جابجا می شوند و می توانند فضای زیادی را در خانه شما ایجاد کنند. اگر مهمانان شما زیاد هستند، می توانید دسته ها و پشتی های این مبل ها را به داخل مبل ببرید و جای بیشتری ایجاد کنید. با خرید این نوع مبلمان می توانید هر از چند گاهی نحوه چیدمان مبلمان در منزل را تغییر دهید و با تغییر چیدمان روحیه خود را بهتر کنید. فروشگاه چوبکده ایرانیان انواع مبلمان و وسایل چوبی را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار شما قرار می دهد تا تجربه لذت بخشی از خرید خود داشته باشید. شما می توانید این محصول را از این فروشگاه خریداری کنید.

به دلایلی که در بالا گفتیم شما نیاز به مبلمانی دارید که چندین کاربرد داشته باشد. این مبل ال لاکچری به نحوی ساخته شده است که دسته ها و پشتی ها آن جمع می شوند و امکان تبدیل شدن به مبل سه و چهار نفره دارند. این مبل ال شکل از هر دو طرف می تواند ال شکل باشد و هر دو کاناپه آن به مبل سه و چهار نفره تبدیل می شوند. حتی در صورت تغییر شکل دادن این مبل ال شکل می توانید آن را به تختخواب تبدیل کنید. به همین دلیل این مبل می تواند در دسته مبل های تختخواب شو نیز قرار بگیرد.

جمع بندی

با استفاده از مبل ال شکل می توانید نحوه چیدمان مبلمان در منزل خود را هر وقت که خواستید تغییر دهید. ما در این مقاله به نکاتی درمورد نحوه چیدمان مبلمان در منزل اشاره کردیم و در پایان نوعی مبل ال شکل را معرفی کردیم که با کاربرد های بسیارش می تواند بهترین انتخاب شما برای خرید مبلمان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *