مقالات

چیدمان منزل تازه عروس در خانه های نقلی و کوچک

چیدمان منزل تازه عروس در خانه های نقلی و کوچک

چیدمان منزل تازه عروس علاوه بر این که فعالیتی لذت بخش است؛ گاهی می تواند با چالش هایی همراه باشد. با توجه به افزایش قیمت مسکن و مصالح در این روزها برای چیدمان و بازسازی منازل تازه عروس و داماد ها لازم است یک سری نکات را بدانید که ما در ادامه به این موارد اشاره خواهیم کرد. در ادامه همراه ما باشید تا نکات چیدمان منزل تازه عروس را بررسی کنیم.

چیدمان منزل تازه عروس

چیدمان منزل تازه عروس

رفتن به یک خانه نو با وسایل جدید می تواند احساس بسیار دل انگیزی باشد. اما برای بسیاری از تازه عروس و داماد ها خرید یک خانه نو ممکن است کمی مشکل باشد؛ به همین دلیل بهتر است این افراد یک خانه قدیمی را خریده و آن را بازسازی نمایند.

این یک تجربه شگفت انگیز خواهد بود که خانه خود را با همسر خود مطابق با انتخاب های یکدیگر طراحی کنید؛ به نحوی که با شخصیت شما نیز مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال می توانید با انتخاب مبلمان مدرن خانه خود را راحت و امروزی طراحی کنید.

به طور مثال برای بازسازی خانه های قدیمی اگر آشپزخانه اپن نبود؛ بهتر است حتماً اپن شده و به شکل یو شکل طراحی گردد. با این طرح هم می توان با مهمان ها به راحتی ارتباط برقرار کرد و هم می توان خانه ای مدرن داشت.

یا اگر فضای منزل شما کوچک است و بالکن هم دارد؛ بهتر است بالکن را با فضای داخلی ادغام نمایید.

راهنمای بازسازی و چیدمان منزل تازه عروس در خانه های نقلی و کوچک

چیدمان منزل تازه عروس

در این قسمت همراه ما باشید تا ایده های چیدمان منزل تازه عروس را بیشتر بررسی کنیم. البته فراموش نکنید که برای چیدمان منزل تازه عروس همه چیز به سلیقه عروس و داماد بستگی دارد و موارد زیر تنها پیشنهاداتی هستند که می توانند زیبایی فضای داخلی منزل شما را بهتر و بیشتر نمایند. به طور کلی اگر بخواهید یک منزل قدیمی را بازسازی کنید؛ یک سری اصول کلی وجود دارد که با بهره گیری از آن ها می توانید این کار را به نحو احسنت انجام داده و نتیجه بهتری بگیرید.

همانطور که می دانید آشپزخانه قلب خانه شما خواهد بود. پس اگر کابینت های فرسوده و یا کاشی های آسیب دیده در آن وجود دارد؛ باید هر چه سریع تر برای تعمیر و تعویض آن ها اقدام کنید تا فضای داخلی منزل شما روح تازه ای بگیرد.

نکته بعدی ادغام فضای ناهارخوری و فضای نشیمن است که می تواند برای دیزاین خانه های کوچک نتیجه فوق العاده ای داشته باشد.

اگر هر دو شاغل هستید؛ نیاز است فضایی اداری را نیز در منزل برای انجام یک سری کارهای عقب افتاده در نظر بگیرید که بهتر است رو به پنجره باشد. اگر منزل شما دارای پنجره های متعددی است؛ می توانید پشت یکی از پنجره ها سکویی برای قراردادن سیستم و یا لپ تاپ طراحی کرده و در آن فضا جایی شبیه به فضای اداری طراحی کنید.

برای بازسازی حمام و سرویس بهداشتی استفاده از چوب و یا کاشی های سفید رنگ یک دست را پیشنهاد می کنیم. استفاده هوشمندانه از آیینه نیز می تواند منجر به بزرگ تر دیده شدن فضای داخلی آن شود.

نکات کوچک اما تاثیر گذار برای چیدمان منزل تازه عروس در خانه های نقلی و کوچک

نکات کوچک اما تاثیر گذار برای چیدمان منزل تازه عروس در خانه های نقلی و کوچک

شاید تصور کنید منظور از بازسازی منزل صرف زمان و انرژی و هزینه زیاد است؛ اما این طور نیست. شما اگر یک سری اطلاعات کافی را در اختیار داشته باشید می توانید به بازسازی منزل خود در بهترین حالت ممکن بپردازید.

نقاشی خانه

نقاشی دیوار ها می تواند کاری ساده و در عین حال بسیار تاثیرگذار در فضای داخلی باشد.

برای نقاشی رنگ هایی را در نظر بگیرید که بیشتر با سبک زندگی شما مطابقت دارند. به عنوان مثال، رنگ‌های سفید، آبی و سبز حس شادابی را القا می‌کنند؛ در حالی که رنگ‌های بنفش، قرمز و طلایی پر زرق و برق هستند و ظرافت را به نمایش می‌گذارند. اگر زمان کافی ندارید؛ کاغذ دیواری هم می تواند ایده خوبی باشد.

نوع مبلمان

یک مبل راحتی، یک صندلی و یک میز قهوه‌ خوری کاربردی، قطعات ضروری برای اتاق نشیمن هستند. آنها جذابیت اتاق را بیشتر کرده و همچنین به شما این امکان را می ‌دهند که زمان با کیفیتی را با یکدیگر بگذرانید و از مهمانان پذیرایی کنید.

نوع مبلمان

دیوار خاطرات

یکی از ایده های جذاب برای خانه های عروس و داماد داشتن دیوار خاطرات است. روی این دیوار بیشتر عکس های مهم نصب شده و یا حتی می توانید اشیاء دیگری که برای شما یادآور خاطرات مهم هستند را نصب نمایید.

فضای خود را روشن کنید

نور طبیعی می‌تواند احساس خوبی را القا کند. اما اگر اتاق فاقد نور طبیعی فراوان است؛ از چند وسیله روشنایی مانند آویز، لوستر و یا لامپ استفاده کنید.

فضای خود را روشن کنید

جمع بندی

بازسازی خانه شما می تواند گاهی منجر به استرس و نگرانی شود؛ به خصوص اگر زمان کوتاهی تا مراسم تان مانده باشد. مهم است که ابتدا برنامه ریزی کنید که هر اتاق چگونه به نظر می رسد و چگونه می توانید به حداکثر عملکرد برسید. به این فکر کنید که آیا سبک مینیمالیستی را ترجیح می دهید یا سنتی و به صورت کلی بهتر است ابتدا ایده های خود را از بازسازی در ذهن تان نظم دهید. زمانی که به مصالحه رسیدید؛ وقت آن است که به بودجه خود توجه کنید. افراد تازه ازدواج کرده معمولاً در ابتدا به دلیل خرج کردن پول با هم دعوا می کنند؛ زیرا نیازها و خواسته های متفاوتی دارند. علاوه بر مسئله انتخاب مبلمان و دکوراسیون منزل، توافق بر سر کارهای خانه بسیار مهم است. چیدمان و نگهداری فضا با هم به گونه ای ایده آل خواهد بود که همه کارها بر دوش یک نفر نیفتد.

چیزی که باید به آن توجه کنید این است که خانه شما با نیاز ها و فعالیت های رایج سازگار باشد. به این ترتیب می توانید از لحظات کوچکی که پیش روی شماست لذت ببرید. ما برای شما آرزوی خنده و لحظات عاشقانه زیادی در خانه جدیدتان داریم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *