مقالات

چینش و دکوراسیون مبلمان تختخواب شو

مبل تختخواب شو یکی از مدرن ترین وسایلی است که در دنیای لوکس و لاکچری امروز بسیار از آن استقبال شده است. کم بودن فضا و بهره گیری از تمامی پارامترها در دکوراسیون داخلی سبب شده است به مبل تخت خواب شو متفاوت تر از گذشته توجه شود. در دکوراسیون مدرن سادگی در ایده پردازی و چیدمان مهم ترین اصل به شمار می آید.

از همین رو بسیاری از وسایل با توجه به اینکه کارایی بسیاری را از آن مصرف کننده می کند نیاز به فضای زیادی ندارد. بهره گیری از این قبیل مبلمان در هر نوع چیدمان و هر سبک ایده پردازی جای خود را پیدا کرده است. شما به راحتی می توانید در خانه های آپارتمانی، دکوراسیون های اسپرت اتاق خواب نوجوان، چیدمان محیط کار و فضای کار از این قبیل مبل های لوکس و کم حجم استفاده کنید.

در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا ایده پردازی با استفاده از این مبلمان را برای شما به تصویر بکشیم تا متفاوت تر از هر زمان دیگری دست به ایده پردازی بزنید. اگر فضای منزل شما کوچک است و نیاز به مبل و تخت به صورت همزمان احساس می شود اصلاً نگران نباشید با ما همراه باشید تا از این وسیله کاربردی به شکل متفاوتی استفاده کنید.

خانه های آپارتمانی و بهره گیری از مبل تختخواب شو

مبل های تختخواب شو ایده ال ترین انتخاب برای خانه های آپارتمانی به شمار می آید. از آنجایی که بسیاری از خانه های آپارتمانی سقف های بسیار کوتاهی دارند برای چیدمان این قبیل خانه ها عموماً توصیه می شود از مبل های سلطنتی که تاج های بزرگی را به خود اختصاص داده اند استفاده نشود. از سوی دیگر شاید برخی از آپارتمان ها چند اتاق خواب مجزا از یک دیگر نداشته باشد و تنها یک اتاق در اختیار شما باشد.

شما از اتاق خواب خود می توانید به منظور چیدمان وسایل خود مثل کمد، میز توالت، میز کار و این قبیل وسایل استفاده کنید و اتاق نشیمن خود را به یک محیط جدید و کار آمد با استفاده از مبل تخت خواب شو تبدیل کنید. اگر به تازگی ازدواج کرده اید می توانید از نمونه های دو نفره مبل های تخت خواب شو در اتاق نشیمن خود استفاده کنید.

از یک سو شما صاحب یک مبل برای نشیمن در اتاق شده اید و از سوی دیگر زمانی که از کار روزمره فارغ می شوید صاحب یک تخت خواب لوکس و زیبا هستید. شما می توانید از نمونه های که همراه با خود تشک تخت را نیز همراه دارد استفاده کنید تا فرایند پهن کردن و جمع کردن رختخواب تایم زیادی از شما نگیرد.

اتاق خواب نوجوان و دیزاین با مبل تختخواب شو

مبل تختخواب شو مدرن یکی از ایده ال ترین انتخاب ها برای اتاق خواب های دختر و پسر نوجوان شما به شمار می آید. شما می توانید علاوه بر یک کاناپه راحتی یک تخت خواب سفارشی نیز برای فرزندتان تهیه کنید و با یک تیر و دو نشان در هزینه های مصرفی خود صرفه جویی به عمل آورید.

اگر فرزند شما دختر است می توانید از پارچه های رنگ شادی که برای مبل استفاده شده است بهره بگیرید و با استفاده از رو تختی های فانتزی دخترانه جلوه زیبا تری به اتاق خواب فرزند خود بدهید. حال اگر فرزند شما پسر است به راحتی می توانید با استفاده از مبل های تخت خواب شویی که همراه با کتابخانه طراحی و ساخته می شود با یک تیر سه نشان بزنید.

در این صورت دیگر نیازی به کتابخانه، تخت و مبل برای اتاق خواب فرزندتان ندارید و کار شما با یک میز کار ساده و شیک به راحتی به انجام می رسد. این قبیل مبلمان در کنار کارایی بسیاری که از آن شما می کنند بسیار مقرون به صرفه نیز هستند و هزینه زیادی را به شما برای خرید وسایل سرویس خواب متحمل نمی کنند.

دکوراسیون محل کار با مبل تختخواب شو

مبل تختخواب شو را به راحتی می توانید برای محیط کار خود مد نظر قرار دهید. اگر در اتاق کار شما فضا به اندازه کافی نیست و شما باید تا پاسی از شب در شرکت یا اداره به کار بپردازید و بسیار خسته می شود اصلاً نگران نباشید.

بدون شک این مهم برای شما فراهم نیست که از یک تشک و پتو برای استراحت روزانه در محیط کار استفاده کنید زیرا اصلاً وجه خوبی ندارد؛ اما به راحتی می توانید با استفاده از یک مبل تخت خواب شوی که تم رنگی آن نیز بر اساس هارمونی رنگ محیط کار شما انتخاب شده است کار خود را به ساده ترین حالت ممکن به انجام برسانید.

مبل های تخت خواب شو برخی همراه با بالشت و تشک طراحی و ساخته می شوند و برخی دیگر بدون این دو عنصر اصلی هستند یعنی زمانی که مبل را به تخت خواب تبدیل می کنید نیاز است حتماً تشک بر روی آن قرار داده شود. برای این که فضای کار جای مناسبی برای نگهداری کالای خواب نیست به شما توصیه می کنیم از محصولاتی استفاده کنید که تشک همراه مبل تعبیه شده است.

مبل تختخواب شو و اتاق خواب های دانشجویی

مبل تختخواب شو را به شما برای محیط های کوچک دانشجویی و پاسیو های که فضای کافی در اختیار شما قرار نمی دهند توصیه می کنیم. اگر به خوابیدن روی زمین عادت ندارید و یا اینکه وسواس هستید و از هم خواب شدن کنار دوستان خود حس خوبی ندارید. به شما توصیه می کنیم از مبل های تخت خواب شو استفاده کنید.

شما به راحتی می توانید از مدل کتاب خانه ای این مبل استفاده کنید و با یک تیر سه نشان بزنید. شما می توانید از مبل آن برای مطالعه، از کتابخانه برای جایگذاری وسایل و از تخت خواب آن برای یک خواب آسوده و بی دغدغه بهره بگیرید. در مدلی که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید مبل تخت خواب شو مجهز به یک میز اضافه نیز است.

این وسایل فضای زیادی را به خود اختصاص نمی دهد از همین رو دوستان شما از کم بودن فضا در اتاق خواب و بهره گیری از یک مبل تخت خواب شو توسط شما شاکی نخواهند شد. به راحتی با استفاده از این وسیله کار آمد می توانید حوزه و محیط اختصاصی خود را خط کشی کنید و از به هم ریختگی و آشفتگی فضای اتاق خواب خود در محیط های دانشجویی در امان بمانید.

دکوراسیون مدرن با مبل تخت خواب شو

مبل تختخواب شو ایده ال ترین انتخاب برای دکوراسیون های مدرن به شما می آید. شما اگر فضای اتاق خواب، اتاق نشیمن و اتاق کار خود را می خواهید بسیار ساده با وسایل کاربردی دیزاین کنید توصیه می کنیم از این مبلمان بهره بگیرید. مبل های تخت خواب شو به راحتی با هر سبک ایده پردازی و دکوراسیونی قابلیت هماهنگی را پیدا می کنند.

کافی است تم رنگی و سبک طراحی مبل تخت خواب شو را بر اساس سبکی که در فضای داخلی منزل دنبال کرده اید رعایت کنید تا متفاوت تر از هر زمان دیگری صاحب یک وسیله لوکس و لاکچری شود. مبل های تخت خواب شو به صورت جک دار، اتومات و ساده طراحی شده اند.

نمونه های دستی آن گاها از پشت مبل یا از کنارهای دسته باز و بسته می شود و قابلیت تغییر در آن ها ظرف چند ثانیه اتفاق می افتد. در نمونه های اتومات مبل شما تنها با فشردن یک دکمه به یک تخت خواب نرم و راحت تبدیل می شود. در نمونه جک دار نیز از قسمت زیرین مبل شبیه یک کشو بخشی به عنوان یک تخت خواب به مبل شما اضافه می شود.

فنگ شویی با استفاده از مبل تختخواب شو

مبل تختخواب شو در جریان انرژی مثبت در فضای داخلی منزل شما بسیار تأثیر گذار است. اگر در اتاق خواب شما فضا به اندازه کافی در اختیار نیست نیازی نیست حتماً از تخت خواب های بزرگ که فضای زیادی را به خود اختصاص می دهند استفاده کنید.

مبل های تخت خواب شو را می توانید در گوشه ای از اتاق قرار دهید و در صورت نیاز به یک تخت خواب راحت شب از آن استفاده کنید. این مهم را می توانید برای مهمان های سر زده خود نیز به انجام برسانید. شما می توانید در اتاق های اضافه ای که برای پذیرایی از مهمان در نظر گرفته اید از این مبل های تخت خواب شو برای یک خواب راحت و آسوده برای مهمان های ویژه خود استفاده کنید.

بدون شک کمتر کسی از دو تخت خواب برای اتاق خواب و اتاق های مجاور استفاده می کند؛ اما استفاده از دو مبل تکی که پس از تغییر شکل دادن شبیه تخت خواب یک نفره می شود خیلی جای تعجب ندارد. چینش و دکوراسیون کردن فضا با استفاده از مبل های تخت خواب شو امری است که به سلیقه و نیاز شما از این وسیله کاربردی بستگی دارد.

امید است اطلاعات ارائه شده پیرامون جایگذاری و به کار گیری تخت خواب های مدرن و کوچک شما عزیزان را یاری رسانده باشد و متفاوت تر از هر زمان دیگری دست به ایده پردازی در فضای داخلی منزل و محیط کار خود بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *