مقالات

میز جلو مبلی مدرن و جدیدترین مدل جلو مبلی

جلو مبلی و عسلی چلسی

میز جلو مبلی یکی از مهم ترین وسایلی است که نیاز آن در کنار مبلمان همیشه احساس می شود.

شما باید بر اساس نوع مبلی که خریداری می کنید دست به انتخاب یک میز جلو مبلی متناسب بزنید تا کار ایده پردازی و دکوراسیون داخلی منزل شما به بهترین حالت ممکن به انجام برسد.

میز جلو مبلی چوبی، میز جلو مبلی ام دی اف، میز جلو مبلی سفید، میز جلو مبلی کلاسیک یا میز جلو مبلی سلطنتی تفاوتی نمی کند که انتخاب شما چیست؟

زیرا هر سبک میزی که شما در ذهن خود داشته باشید این روزها در بازار مبل و میز و فروشگاه های اینترنتی مشابه آن یافت می شود.

در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا با ایده پردازی با میز های جلو مبلی و مبلمان مرتبط با هر میز بپردازیم. امید است راهنمایی های ارائه شده شما را به جهت رسیدن به ایده ال ترین دکوراسیون یاری برساند.

با ما همراه باشید تا سبکی متفاوت تر از گذشته را در چیدمان داخلی منزل خود شاهد باشید.

میز جلو مبلی مدرن و مبلمان راحتی

میز جلو مبلی همانند سایر وسایل دکوری که در منزل مورد استفاده قرار می گیرد باید با آیتم های استفاده شده در چیدمان داخلی هم خوانی داشته باشد.

مبلمان مدرن که در رده مبل های راحتی طبقه بندی می شوند از الیاف و پارچه بیشتری به نسبت سایر مبل ها بهره گرفته اند تا راحتی بیشتری را در زمان استراحت برای کاربر فراهم سازند.

از همین رو باید در زمان انتخاب میز های جلو مبلی نیز باید بسیار دقت شود تا راحتی استفاده از مبل های مدرن خدشه دار نشود. به عنوان مثال اگر میزی انتخاب شود که از وزن کمتری برخوردار باشد جابجایی آن بسیار ساده تر است.

یا اینکه میزی را مورد استفاده قرار دهید که به صورت طبقه ای یا کشویی روی یکدیگر قرار بگیرند تا فضای زیادی را به خود اختصاص ندهند و سبب به هم ریختگی در فضا نشود.

میز های کنار مبلی برخی از مبل ها مثل مبل ال گاهی همراه با خود مبل طراحی و ساخته می شوند. این سبک از مبلمان ایده بسیار مناسبی برای دکوراسیون اتاق نشیمن به شمار می آیند؛

زیرا شما از صرف هزینه برای خرید میز کنار مبلی در امان خواهید ماند. همچنین نظم خاصی با استفاده از مبلمان ال در دکوراسیون اتاق نشیمن شما حاکم می شود.

میز جلو مبلی و عسلی پیچک

میز جلو مبلی کلاسیک و مبلمان چستر

میز جلو مبلی یکی از اجزای جدای ناپذیر از مبلمان چستر محسوب می شود. مبلمان چستر به مبل های گفته می شود که دسته ها و پشتی آن ها در یک سطح و مماس با یکدیگر طراحی می شوند و با استفاده از هنر لمسه دوزی شده دکور می شوند.

به این دلیل می گویم میز کلاسیک برای مبل چستر مناسب است که این سری از میزها به صورت دستی منبت کاری می شوند و جلوه و شکوه بسیار خاصی را به مبل های چستر می بخشند.

تلفیق مبل چستر و میز عسلی کلاسیک یک ایده پردازی بسیار خاص را در فضا حاکم می کند. می خواهیم به شما بگویم برای هر سبک مبلی که شما قصد تهیه آن را در چیدمان داخلی دارید میزی متناسب وجود دارد.

پس بدون نگرانی با هر سبک سلیقه ای که دوست دارید دست به خرید بزنید. میز عسلی کلاسیک را بهتر است در سری های سه تای با اندازه های مشابه یا متفاوت تهیه و در اطراف مبلمان خود قرار دهید.

اگر فضا به اندازه کافی در اختیار شما است این کار را با فاصله به انجام برسانید تا زیبایی این سری از میزها به نمایش گذاشته شود. منبت کاری های صورت گرفته بر روی میز های کلاسیک زیبایی چندین برابری به فضای مد نظر شما می بخشد.

میز جلو مبلی و عسلی موج

میز جلو مبلی استیل و دکوراسیون لوکس

میز جلو مبلی استیل یکی دیگر از میزهای است که برای دکوراسیون های لوکس و لاکچری به شما توصیه می شود. شما می توانید با استفاده از مبل های استیل که قدری شبیه به مبل های کلاسیک و مبل های سلطنتی هستند کار ایده پردازی با مبل های استیل را به انجام برسانید.

مبل استیل شبیه به مبل سلطنتی دارای تاج ، پایه و دسته منبت کاری شده است با این تفاوت که تاج تعبیه شده بر روی این سری از مبل ها اندازه و بزرگی تاج مبل سلطنتی را ندارد.

میز های عسلی که برای این سری از مبلمان تهیه و طراحی می شوند از این قاعده مستثنا نمانده است و شما می توانید با هر سبک و سیاقی که تمایل دارید برای دکور کردن منزل خود از آن ها بهره بگیرید.

رنگ برنزی، مسی، طلایی، مشکی یا سفید تفاوتی نمی کند کافی است شما تم رنگی که در فضای داخلی منزل خود حاصل کرده آید را مد نظر قرار دهید و سپس دست به انتخاب بزنید.

اندازه و تعداد میز عسلی به نیاز شما بستگی دارد. به عنوان مثال اگر در منزل از یک مبل استیل هفت نفره استفاده کرده آید و بهتر است از سه میز عسلی برای پذیرایی از مهمان های خود استفاده کنید.

یا اگر از یک سرویس مبل استیل نه نفره برای دیزاین کردن اتاق پذیرایی خود استفاده می کنید بهتر است از پنج میز عسلی کمک بگیرید تا در زمان پذیرایی از مهمان های خود با مشکل روبرو نشوید.

میز جلو مبلی سلطنتی و ایده پردازی اشرافی

میز عسلی سلطنتی به جرئت یکی از زیبا ترین میزهای عسلی است که برای مبلمان سلطنتی مورد استفاده قرار می گیرد. این سری از میز های عسلی یکی از ایده ال ترین انتخاب های برای چیدمان های اشرافی به شمار می آیند.

دلیل این امر چیزی نیست مگر رنگ بسیار زیبای طلایی که برای طراحی این سری از میزها به کار برده می شود. شما می توانید با تهیه میز های عسلی و مبلمان سلطنتی جلوه ای زیبا تر به چیدمان داخلی اتاق پذیرایی خود ببخشید.

به این دلیل می گویم اتاق پذیرایی که نوع طراحی و ساخت میز عسلی سلطنتی و مبل سلطنتی به شکلی است که برای بخش های رسمی تر که برای پذیرایی از مهمان های ویژه مد نظر قرار دارد متناسب تر است.

به شما توصیه می کنیم از مبل های راحتی مدرن برای اتاق نشیمن، اتاق کار، اتاق خواب و بخش های که شخصی تر است استفاده کنید و برای پذیرایی از مهمان های خاص خود مبل های استیل، کلاسیک و سلطنتی را مد نظر قرار دهید.

به طبع باید میز عسلی استفاده شده نیز با همان ترکیب و سبک هم خوانی داشته باشد. بدون تردید خانم های خانه دار و خوش سلیقه ایرانی در این راستا بسیار هوشمندانه و با درایت عمل می کنند تا به زیبا ترین ترکیب در چیدمان داخلی منزل دست پیدا کنند.

میز جلو مبلی برای جهیزیه عروس

میز عسلی در کنار سایر وسایل جهیزیه عروس عموماً مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجایی که عروس خانم ها علاوه بر سبک دکوراسیون داخلی به تم های رنگی استفاده شده برای وسایل خانه خود بسیار حساس هستند این نوید را می دهیم که تم های رنگی این سری از کارها بسیار متنوع است.

به همین خاطر شما با هر سبک سلیقه و ایده پردازی می توانید به یک چیدمان بسیار مدرن و شیک دست پیدا کنید. جهیزیه عروس عموماً با تم رنگی سفید به سبک مدرن، تم رنگی طلایی به سبک سلطنتی و یا با تنالیته رنگ چوب به سبک دکوراسیون های کلاسیک تهیه و مورد استفاده قرار می گیرد.

مبلمان شما اگر در رده مبل های راحتی به شکل مدرن تهیه شده است توصیه ما به شما میز عسلی سفید رنگ است تا کار تصویر سازی شما زیباتر از همیشه به تصویر کشیده شود.

رنگ سفید یکی از رنگ های ایده ال برای دکوراسیون کردن جهیزیه عروس محسوب می شود. شما می توانید با توجه به هارمونی رنگی که در فضا دنبال می کنید رنگ انتخابی خود را نیز متناسب با فضا انتخاب کنید.

بر فرض اگر پرده، فرش و مبل شما با تم رنگی آبی فیروزه ای تهیه شده است. بهتر است از کتیبه طلایی، میز عسلی طلایی و کوسن های طلایی بهره بگیرد تا ست ایجاد شده هماهنگی زیباتری را حاصل کند.

باید و نبایدهای انتخاب میز عسلی

میز عسلی را باید بر اساس اصول اصلی چیدمان داخلی مد نظر قرار داد. به عنوان مثال اگر مبلمان هفت نفره است یعنی متشکل شده است از دو کاناپه سه نفره و دو نفره و دو مبل تکی به شما توصیه می کنیم از سه میز عسلی با سایزهای کوچک، بزرگ و متوسط بهره بگیرید.

سایز بزرگ را برای کاناپه سه نفره، سایز متوسط را برای کاناپه های دو نفره و سایز کوچک را ما بین مبلمان تک نفره قرار دهید.

این امر شما را از جابجایی میزها برای پذیرایی از مهمان در امان نگه می دارد. به همین شکل اگر تمایل داشتید از دو صندلی مهمان اضافه برای پذیرایی از مهمان های خود بهره بگیرید یک میز عسلی کوچک تر برای ما بین این دو صندلی می توانید استفاده کنید.

با استفاده از گلدان های گل، لوازم دکوری، آباژورهای رو میزی و مواردی از این دست در مواقعی که مهمان ندارید می توانید کار دیزاین میز عسلی های مرتبط با مبلمان خود را به انجام برسانید.

امید است راهنمایی های ارائه شده شما را در جهت رساندن به ایده ال ترین چیدمان یاری رسانده باشد.

4 دیدگاه در “میز جلو مبلی مدرن و جدیدترین مدل جلو مبلی

 1. فاطیما گفت:

  با سلام قیمت یک دست مبل کلاسیک ومیز ناهار خوریش را اعلان کنید

  1. مدیریت گفت:

   با سلام لطفا با فروشگاه تماس بگیرید.

 2. فاطیما گفت:

  با سلام قیمت یک قیمت های اعلان شده برای یک مبل است

  1. مدیریت گفت:

   سلام
   شما میتونید داخل سایت قیمت هارو ببینید از منوی فروشگاه انتخاب بفرمایید
   قیمت ها به صورت پیش فرض ست کامل هستند، بیشتر مدل ها 7 نفره بوده و بعضی ها هم 8 نفره می باشند.
   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *