مقالات

دکوراسیون خانه های نقلی با شروع سال جدید 98

مبل راحتی دیاموند

زندگی مدرن سبب شده است که سبک چیدمان و دکوراسیون کردن منزل بسیار نسبت به گذشته تفاوت پیدا کند.

از ساخت و ساز و معماری داخلی تا وسایل به کار گرفته شده در زمان دکوراسیون همگی با شکلی متفاوت این روزها دنبال می شوند. شما به سادگی می توانید با وسایلی که مخصوص برای خانه های نقلی و کوچک در اختیار شما قرار داده می شود متفاوت ترین ایده پردازی را دنبال کنید.

دیگر نمی توان از یک میز پذیرایی دوازده نفره برای اتاق پذیرایی بهره گرفت، زیرا فضا به اندازه کافی در خانه های آپارتمانی در اختیار ما نیست.

به همین خاطر به شما توصیه می کنیم از میزهای نهار خوری پکیچی که به صورت یک باکس صندلی ها را در خود پنهان می کند استفاده کنید تا در زمان رفت و آمد دست پای و شما بسته نشود.

یا اینکه شما به راحتی می توانید به جای مبل های سلطنتی که تاج های بلندی دارند و اصلا ایده مناسبی برای خانه های نقلی نیست از مبل های ال مانند استفاده کنید.

مبل های تختخواب شو، میزهای عسلی طبقه ای و بسیاری گزینه های دیگر بهترین انتخاب برای چیدمان خانه های نقلی و کوچک به شمار می آید.

در مطلب پیش رو سعی بر آن داریم تا کار دیزاین خانه های نقلی را با کمترین وسایل ممکن برای شما به تصویر بکشیم.

اگر از کمبود فضا رنج می برید و نیاز به یک تغییر دکوراسیون اساسی دارید به شما توصیه می کنیم با ما همراه باشید.

 میز ناهار خوری باکسی برای خانه های نقلی

خانه های نقلی همانند خانه های ویلایی فضای زیادی را در اختیار شما قرار نمی دهند. این امر اتفاق عجیبی نیست، زیرا در دنیای مدرن امروز همه درگیر خانه های آپارتمانی هستیم و از کمبود فضا برای جایگذاری وسایل رنج می بریم.

برای دیزاین آشپزخانه های نقلی دو توصیه کاربردی برای شما داریم. اگر آشپزخانه شما به صورت جزیره ای ساخته شده است و میز کار شما نقش اپن را ایفا می کند به شما پیشنهاد می کنیم از کانتر وسط آشپزخانه به عنوان میز پذیرایی استفاده کنید.

سپس با صندلی های مدرن و بسیار شیک کار یک میز پذیرایی را به انجام برسانید. پیشنهاد دیگر ما برای شما استفاده از میز نهار خوری باکسی است.

این سری از میزها به صورت دایره همانند تصویر ارائه شده تهیه و ساخته می شوند. صندلی ها درست در زیر میز قرار داده می شوند و فضا را تا حد متناسبی برای شما باز نگه می دارند.

به شما توصیه می کنیم میزهای نهار خوری سلطنتی را از دکوراسیون های کوچک خود حذف کنید، زیرا سبب کوچک تر نشان دادن منزل شما می شود.

دلیل این امر به خاطر تاج و پایه های بسیار بلند و اشرافی است که این سری از میزها به خود اختصاص داده اند.

مبل ال راحتی

مبل ال و خانه های نقلی

خانه های نقلی را باید قدری متفاوت تر از خانه های ویلایی دیزاین کرد. اتاق نشیمن یکی از مهم ترین بخش های است که شما به سادگی می توانید کار دیزاین آن را به انجام برسانید اگر انتخاب درستی داشته باشید.

مبل های ال را برای خانه های آپارتمانی به شما توصیه می کنیم و برای این انتخاب چند دلیل داریم. مبل های ال فضای بسیار کمتری را به خود اختصاص می دهند اما برای پذیرایی از مهمان های بیشتری قابلیت استفاده را برای شما فراهم می کند.

به تصویر ارائه شده دقت کنید اگر در خانه فرزند خردسال دارید و نگران آسیب دیدگی او در حین بازی کردن هستید به شما توصیه می کنیم از میز پذیرایی که شبیه به پاف های پارچه ای ساخته شده است استفاده کنید.

این سری از میزها علاوه بر مدرن تر جلوه دادن دکوراسیون شما مانع از آسیبی دیدگی کودک شما می شود.

مبل های ال به شکلی طراحی و ساخته می شوند که علاوه بر صندلی برای نشیمن از میز پذیرایی همراه نیز بهره گرفته است.

شما می توانید به سادگی با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی معتبر مدل های متفاوت این سری از مبلمان را مشاهده کنید و بر اساس تم رنگی که در منزل دنبال کرده اید مبل ایده ال خود را تهیه کنید.

سرویس چوب

سرویس خواب مدرن برای خانه های نقلی

خانه های نقلی قابلیت استفاده از تمام پارامترهای سرویس خواب را برای ما فراهم نمی کنند. به همین خاطر نیاز است از سرویس خوابی استفاده شود که علاوه بر کارایی لازم زیبایی اتاق خواب را نیز برای ما فراهم کنند.

یک سرویس خواب متشکل شده است از تخت خواب، میز توالت، میز درآور، آینه و کنسول، کمد و میزهای کنار تختی که شما بر اساس مساحت و فضایی که در اختیار دارید می توانید وسایل مورد نظر را برای خود تهیه کنید.

تم رنگی پیشنهادی ما برای اتاق خواب های کوچک رنگ های تیره است. رنگ های خیلی روشن نیاز به فضای بیشتری دارند و از سوی دیگر شاید سبب بهم خوردن آرامش شما در زمان استراحت شود.

تخت خواب چرمی مشکی همانند طور که در تصویر مشاهده می کنید یکی از مدرن ترین تخت های است که شما به سادگی می توانید برای هر سبک دکوراسیونی مورد استفاده قرار دهید.

سرویس خواب مشکی سبب لوکس تر شدن دکوراسیون منزل شما می شود. با استفاده از فرش های لاکی قرمز یا فرش های پشمی مدرن امکان دیزاین کردن اتاق خواب با استفاده از این سرویس خواب برای شما فراهم است.

مبلمان راحتی و دکوراسیون خانه های نقلی

خانه های نقلی از مساحت زیادی برای دکوراسیون کردن برخوردار نیستند به همین خاطر وسایل سایز کوچک ایده مناسبی برای چیدمان محسوب می شود.

به شما توصیه می کنیم از مبلی استفاده کنید که هارمونی رنگ آن با فضای داخلی منزل شما هم خوانی داشته باشد.

به عنوان مثال مبل های راحتی که در تصویر مشاهده می کنید بهترین گزینه انتخابی برای اتاق نشیمن کوچک به شمار می آید.

مبل راحتی انتخاب متناسب تری به نسبت مبل سلطنتی به شمار می آیند. مبل های راحتی از الیاف بیشتری به نسبت مبل های سلطنتی بهره گرفته است به همین خاطر علاوه بر نشیمن بهتر، ساده تر از مبل های سلطنتی خود را به نمایش می گذارند.

به تصویر ارائه شده دقت کنید مبل راحتی را شما می توانید به صورت یک نیم ست تهیه کنید تا علاوه بر زیبایی فضای کمتری را از چیدمان شما به خود اختصاص دهد.

مبل های نیم ست با دو کاناپه دو نفره و سه نفره و یک مبل تکی در اختیار شما قرار داده می شود. شما با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی می توانید تعداد مبل ها و کاناپه های انتخابی خود را متفاوت تر انتخاب کنید.

بر فرض از دو مبل تکی و یک کاناپه سه نفره دیدن کنید و سپس دست به انتخاب بزنید. فروش به صورت اینترنتی این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد که مبلمان با هر تم رنگی را نیز مشاهده و سپس انتخاب کنید.

میز عسلی و انتخاب مناسب برای خانه های نقلی

خانه های نقلی را اگر می خواهید با کمک مبلمان راحتی دیزاین کنید به شما توصیه می کنیم از میزهای پذیرایی طبقه ای استفاده کنید.

این سری از میزها به صورت پله ای بر روی یکدیگر قرار می گیرند و فضای کمتری را از منزل شما به خود اختصاص می دهند.

به تصویر ارائه شده دقت کنید میز پذیرایی که در این تصویر مشاهده می کنید علاوه بر رنگ طرح بسیار متناسبی برای فضاهای کوچک در اختیار شما قرار می دهد.

رنگ سفید مشکی این میز با هر تم رنگی که مبلمان خود را خریداری می کنید قابلیت ست شدن دارد. از سوی دیگر میزهای عسلی پلکانی این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد که با جایگذاری آن ها بر روی یکدیگر فضای بسیار کمی را از اتاق به آن ها اختصاص دهید.

هر خانه ای چه بزرگ چه کوچک برای پذیرایی از مهمان نیازمند به استفاده از مبلمان است و هر مبلمانی برای پذیرایی از مهمان نیازمند به میز عسلی است.

بدون شک میزهای عسلی سه تیکه بهترین انتخاب برای خانه های لوکس کوچک به شمار می آید.

کلام آخر و چیدمان خانه های نقلی

خانه های نقلی را به سادگی و با کمترین امکانات می توان با لوکس ترین وسایل دیزاین کرد. اگر هدف شما یک چیدمان سنتی است بهتر است از مبلمان کلاسیک و میزهای نهار خوری چهار نفره بهره بگیرید.

اگر می خواهید یک چیدمان مدرن داشته باشید تخت های چرمی، میزهای نهار خوری باکسی و مبل های ال بهترین ایده پردازی را برای شما به تصویر می کشد.

به شما توصیه می کنیم از وسایل سلطنتی برای چیدمان های فضای کوچک استفاده نکنید زیرا سبب آشفتگی و بهم ریختگی فضای داخلی منزل شما می شود.

شما با یک نگاه کلی به لوازم دکوری فروشگاه های اینترنتی به سادگی می توانید مطابق با هارمونی رنگ و سبک چیدمان داخلی منزل خود دست به انتخاب بزنید.

همچنین این قابلیت برای شما فراهم است که از تنوع قیمتی محصولات در کمترین زمان ممکن اطلاع پیدا کنید.

به یاد داشته باشید فروشگاه های اینترنتی به صورت بیست و چهار ساعته مشغول به فعالیت هستند و شما با اعضای خانواده خود در هر تایمی از شبانه روز می توانید یک انتخاب ایده ال را تجربه کنید.

از سوی دیگر دغدغه حمل و نقل و ترافیک از روی دوش شما برداشته می شود. امید است که راهکارهای ارائه شده به شما به جهت یک دکوراسیون ایده ال کمک کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *